Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Mouka ze žlutého hrachu 250 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Mouka ze žlutého hrachu 250 gSkladem 10 ks39 Kč/ ks
Mouka ze žlutého hrachu 250 g
MLÝNSKÝ VÝROBEK ZE ŽLUTÉHO HRACHU
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pouze pro tepelné zpracování:
- na sladké i slané pečení
- na zahušťování polévek a omáček
- na přípravu placek, knedlíků a noků
Při přípravě těsta na pečení nahraďte část běžné mouky moukou hrachovou. Do knedlíků, na zahušťování a do pomazánek můžeme použít 100 % hrachové mouky. Pomazánku připravíte z husté hrachové kaše.
Mouku ze žlutého je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá semena žlutého hrachu |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1425 kJ / 336 kcal |
| Tuky | 0,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 4,3 g |
| Bílkoviny | 23 g |
| Sůl | <0,1 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |





















