Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Čiroková mouka 1 kg

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Čiroková mouka 1 kgSkladem 10 ks142 Kč/ ks
Čiroková mouka 1 kg
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z ČIROKU BÍLÉHO
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pouze pro tepelné zpracování. Je velmi univerzální a vhodná:
- pro sladké i slané pečení
- na zahušťování
- na obalování masa a ryb
- pro přípravu chlebových placek
Čirokovou moukou můžete nahradit až polovinu běžné mouky v receptu. Tato mouka je tmavší než ostatní mouky, proto se příliš nehodí do světlého pečiva.
Čirokovou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá zrna bílého čiroku |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1454 kJ / 347 kcal |
| Tuky | 1,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,25 g |
| Sacharidy | 72,4 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 10,2 g |
| Sůl | <0,05 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |







