Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Karobová mouka 250 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Karobová mouka 250 gSkladem 10 ks67 Kč/ ks
Karobová mouka 250 g
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z KAROBU
TIPY K POUŽITÍ:
Pro tepelné zpracování:
- sladké pečení
- náhražka kakaa do dezertů, do sladkých kaší, pudinků, palačinek
- pro příprava karobového „kakaa“
Pro studenou kuchyni:
- příprava smoothie
I když se karob používá jako náhražka kakaa, má trochu jinou chuť a je třeba si na ni zvyknout.
Přidáním lžíce karobové mouky do těsta získá pečivo tmavší barvu.
Karobovou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá pražená dužina z rohovníku obecného (svatojánského chleba) |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1221 kJ / 239 kcal |
| Tuky | 0,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 45 g |
| z toho cukry | 36,6 g |
| Vláknina | 43,2 g |
| Bílkoviny | 4,7 g |
| Sůl | 0,017 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skldujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |






















