Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Cizrnová mouka hladká 250 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží6
Cizrnová mouka hladká 250 gSkladem 10 ks45 Kč/ ks
Cizrnová mouka hladká 250 g
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z CIZRNY
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pouze pro tepelné zpracování. Všestanná mouka vhodná
- pro sladké i slané pečení
- na zahušťování polévek a omáček
- pro přípravu placek (italská cecina, indická pudla besan)
- smíchaná s vodou vytváří těstíčko na obalování
- pro přípravu noků a knedlíků
Cizrnová mouka chuťově připomíná oříšky. Při pečení a vaření ji používejte bez předchozí úpravy. Při přípravě nepečených dezertů ji nasucho orestujte, než zezlátne a začne příjemně vonět. V indické kuchyni se často restuje dozlatova a poté míchá s přepuštěným máslem, cukrem a kořením.
Cizrnovou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá semena cizrny beraní |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1508 kJ / 357 kcal |
| Tuky | 5,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,7 g |
| Sacharidy | 57 g |
| z toho cukry | 4,3 g |
| Bílkoviny | 20 g |
| Sůl | <0,05 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |


















