Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Bezlepková směs na chlebové a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES 750 g

- TOP produkt
- TOP produkt
- TOP produkt
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží8
Bezlepková směs na chlebové a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES 750 gSkladem 49 ks139 Kč/ ks
Bezlepková směs na chlebové a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES 750 g
SYPKÁ SMĚS PRO PŘÍPRAVU TĚSTA NA CHLEBOVÉ A TMAVÉ PEČIVO - BEZ LEPKU
„MODRÁ“ bezlepková směs na chlebové a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES je vhodná zejména pro přípravu kynutých těst na chléb, bagety, dalamánky, kaiserky, slunečnicové či dýňové kostky a veškeré tmavé pečivo.
Prolistujte si kuchařku se zajímavými a jednoduchými recepty na CHLÉB z MODRÉ směsi. JEDNA SMĚS a DESÍTKY druhů CHLEBA. To je MODRÁ Adveni.
Zeleno-modrá kuchařka pak kombinuje recepty ze ZELENÉ a MODRÉ Adveni.
Shrnutí "modrých chlebových receptů" pak najdete na jedné stránce v praktické tabulkové formě.
Tyto recepty a mnohé další najdete také na našem webu s recepty, kam Vás dovede níže uvedený odkaz (pod videem na konci této stránky).
Upekli byste raději bábovku, litý perník či bublaninu? Podívejte se na naši FIALOVOU směs BAKE-A-CAKE. Toužíte upéct dokonalé linecké, cookies či jiné křehké a jemné pečivo? Pak použijte naši ŽLUTOU směs BISCUITS & COOKIES. Na tzv. bílé kynuté, tj. např. rohlíky, veku, toastový i bílý chléb, pizzu, vánočku, koblihy, knedlíky, je ideální naše ZELENÁ směs DONUTS & CROISSANTS. Pro přípravu těstovin, vařených a smažených pokrmů, odpalovaného těsta a na zahuštění polévek a omáček je ideální ČERVENÁ směs PASTA & GNOCCHI. HNĚDÁ bezlepková směs KREMROLE & BAKLAVA je ideální pro přípravu listového těsta klasickým způsobem i zjednoduše a pro přípravu filo těsta.
Balení obsahuje
750 g sypké směsi pro přípravu těsta na chlebové a tmavé pečivo.
| Složení | kukuřičný škrob, bramborový škrob, tapiokový modifikovaný škrob, mletá semena chia (Salvia hispanica), dextróza, emulgátor: slunečnicový lecitin; zahušťovadlo: guma guar; látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová; jedlá sůl. |
|---|---|
| Může obsahovat | stopy sezamu. |
| Bez | lepku, sóji, lupiny, deproteinovaneho pšeničného škrobu. (Bez mléka, vajec, barviv a aromat.) |
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1526 kJ / 361 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| Sacharidy | 85 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Bílkoviny | 1,8 g |
| Sůl | 0,43 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |



















