Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Mandlová mouka extra jemná 250 g
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Mandlová mouka extra jemná 250 gSkladem 9 ks111 Kč/ ks
Mandlová mouka extra jemná 250 g
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z MANDLÍ
SLOŽENÍ: 100 % mletá loupaná jádra mandlí
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pro studenou kuchyni i tepelné zpracování.
Ideální:
- do smoothies a jogurtů
- do cukrářských krémů
- pro přípravu mandlového nápoje
- pro přípravu marcipánu
- na sladké pečení (makronky a další cukroví, křehké koláče, sušenky, dorty, rolády, …)
- na slané pečení (chléb)
Mandlovou moukou můžete nahradit až polovinu běžné mouky.
Mandlovou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá loupaná jádra MANDLÍ |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2470 kJ / 590 kcal |
| Tuky | 52,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,0 g |
| Sacharidy | 18,7 g |
| z toho cukry | 4,7 g |
| Bílkoviny | 21,4 g |
| Sůl | 0 |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | v suchu a chladu. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |








