Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Bezlepková směs pro přípravu kynutého těsta DONUTS & CROISSANTS 750 g
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 1
- Komentáře 0
Bezlepková směs pro přípravu kynutého těsta DONUTS & CROISSANTS 750 gSkladem 43 ks144 Kč/ ks
Bezlepková směs pro přípravu kynutého těsta DONUTS & CROISSANTS 750 g
Popis
SYPKÁ SMĚS PRO PŘÍPRAVU KYNUTÉHO TĚSTA NA BĚŽNÉ PEČIVO, SLADKÉ PEČIVO, CROISSANTY A NA KNEDLÍKY – BEZ LEPKU
„ZELENÁ“ bezlepková směs DONUTS & CROISSANTS je ideální pro přípravu kynutého těsta na běžné pečivo a sladké pečivo. Upečete z ní skvělé rohlíky, veku, toastový chléb, bílý chléb, bulky na hamburgery, pizzu, pirožky, buchty, koláče, vánočku, mazanec, trdelník, frgál, croissanty a mnohé další. Usmažíte výborné koblihy a také langoše. Uvaříte bezvadné knedlíky.
„ZELENÁ“ bezlepková směs DONUTS & CROISSANTS dle laboratorních rozborů dosáhne na výživové tvrzení ZDROJ VLÁKNINY.
Zeleno-modrá kuchařka pak kombinuje recepty ze ZELENÉ a MODRÉ Adveni.
Recepty a mnohé další najdete také na našem webu s recepty, kam Vás dovede níže uvedený odkaz.
Pro přípravu těsta na chléb a tmavé pečivo sáhněte po naší MODRÉ směsi BREADS & BAGUETTES. Upekli byste raději bábovku, litý perník či bublaninu? Podívejte se na naši FIALOVOU směs BAKE-A-CAKE. Toužíte upéct dokonalé linecké, cookies či jiné křehké a jemné pečivo? Pak použijte naši ŽLUTOU směs BISCUITS & COOKIES. Pro přípravu těstovin, vařených a smažených pokrmů, odpalovaného těsta a na zahuštění polévek a omáček je ideální ČERVENÁ směs PASTA & GNOCCHI. HNĚDÁ bezlepková směs KREMROLE & BAKLAVA je ideální pro přípravu listového těsta klasickým způsobem i zjednoduše a pro přípravu filo těsta.
Balení obsahuje
750 g sypké směsi pro přípravu kynutého těsta na běžné pečivo, sladké pečivo, croissanty a na knedlíky
| ložení | škrob (kukuřičný, bramborový), rýžová mouka, vláknina (psyllium, bambusová, jablečná), luštěninové mouky (mouka z červené čočky, mouka z fazole mungo), dextróza, zahušťovadla: hydroxypropylmethylcelulosa, guma guar; hrachový protein, jedlá sůl |
|---|---|
| Může obsahovat | stopy sezamu. |
| Bez | lepku, sóji, lupiny, deproteinovaneho pšeničného škrobu. (Bez mléka, vajec, barviv a aromat.) |
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1500 kJ / 358 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1 g |
| Sacharidy | 83 g |
| z toho cukry | 2,6 g |
| Vláknina | 5,4 g |
| Bílkoviny | 2,0 g |
| Sůl | 0,45 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |








