Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Bezlepková směs PAVLOVA & MERINGUE 750 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Bezlepková směs PAVLOVA & MERINGUE 750 gSkladem 50 ks152 Kč/ ks
Bezlepková směs PAVLOVA & MERINGUE 750 g
Popis
SYPKÁ SMĚS PRO PŘÍPRAVU SNĚHOVÉHO PEČIVA – BEZ LEPKU
„BÍLÁ“ bezlepková směs PAVLOVA & MERINGUE je ideální pro přípravu sněhového pečiva.
Ze směsi připravíte:
- sněhové pusinky, dort Pavlova, mini Pavlovy, bezé rolády a řezy, laskonky, indiánky, štafetky, Máničky, pařížské rohlíčky, sušenky amaretti, kokosky, makronky, bílkový chlebíček, bílkové suchárky, bílkový pudink, bílkovou polevu i náplň, ...
Recepty a mnohé další najdete také na našem webu s recepty, kam Vás dovede níže uvedený odkaz.
Pro přípravu těsta na chléb a tmavé pečivo sáhněte po naší MODRÉ směsi BREADS & BAGUETTES. Upekli byste raději bábovku, litý perník či bublaninu? Podívejte se na naši FIALOVOU směs BAKE A CAKE. Toužíte upéct dokonalé linecké, cookies či jiné křehké a jemné pečivo? Pak použijte naši ŽLUTOU směs BISCUITS & COOKIES. Bílé kynuté perfektně zvládnete s naší ZELENOU směsí DONUTS & CROISSANTS. Pro přípravu těstovin, vařených a smažených pokrmů, odpalovaného těsta a na zahuštění polévek a omáček je ideální ČERVENÁ směs PASTA & GNOCCHI. Na listové a filo těsto je tu HNĚDÁ směs KREMROLE & BAKLAVA.
Balení obsahuje
750 g sypké směsi pro přípravu sněhového pečiva – bez lepku
Bílá kuchařka na vyžádání
| Složení | cukr, sušený VAJEČNÝ BÍLEK, kypřící látka: vinan draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová. |
|---|---|
| Bez | lepku, sóji, lupiny, deproteinovaneho pšeničného škrobu. (Bez mléka, barviv a aromat.) |
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1666 kJ / 392kcal |
| Tuky | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 86 g |
| z toho cukry | 85 g |
| Bílkoviny | 12 g |
| Sůl | 0,28 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |







