Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Rýžová mouka hladká 250 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Rýžová mouka hladká 250 gSkladem 10 ks39 Kč/ ks
Rýžová mouka hladká 250 g
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z RÝŽE
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pouze pro tepelné zpracování. Všestranná mouka vhodná:
- pro slané i sladké pečení
- pro přípravu nudlí a těstovin
- na zahušťování
Rýžová mouka má neutrální chuť. Rýžovou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá zrna loupané rýže |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1550 kJ / 365 kcal |
| Tuky | 1,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| Sacharidy | 81 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 8,0 g |
| Sůl | < 0,1 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |





















