Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kukuřičná mouka hladká 500 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží5
Kukuřičná mouka hladká 500 gSkladem 10 ks39 Kč/ ks
Kukuřičná mouka hladká 500 g
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z KUKUŘICE
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pouze pro tepelné zpracování. Všestranná mouka vhodná:
- pro slané i sladké pečení
- pro přípravu placek a palačinek
- na zahušťování a obalování
Kukuřičnou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá zrna kukuřice |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1401 kJ / 330 kcal |
| Tuky | 3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| Sacharidy | 69,5 g |
| z toho cukry | 1,3 g |
| Bílkoviny | 8,6 g |
| Sůl | <0,01 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |




















