Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Lněná mouka hnědá 250 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží5
Lněná mouka hnědá 250 gSkladem 7 ks58 Kč/ ks
Lněná mouka hnědá 250 g
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z VÝLISKŮ Z LNU HNĚDÉHO
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pro studenou kuchyni i tepelné zpracování.
Pro studenou kuchyni:
- příprava koktejlů, smoothie
- pomazánek
- do nepečených dezertů
Pro tepelné zpracování:
- na zahušťování polévek, omáček, zeleninových pokrmů, karbanátků
- do pečených dezertů, palačinek a kaší
Lněnou mouku dávkujte opatrně – větší množství může mít projímavé účinky. Doporučujeme nejvíce jednu polévkovou lžíci mouky denně.
Lněnou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mleté výlisky ze semen lnu hnědého |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1460 kJ / 350 kcal |
| Tuky | 13,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 10,4 g |
| z toho cukry | 2,3 g |
| Vláknina | 32,9 g |
| Bílkoviny | 30,9 g |
| Sůl | 0,192 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |




















