Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Jáhlová mouka 5 kg

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží1
Jáhlová mouka 5 kgSkladem 10 ks496 Kč/ ks
Jáhlová mouka 5 kg
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z PROSA SETÉHO
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pouze pro tepelné zpracování. Všestranná mouka vhodná:
- pro sladké i slané pečení
- na zahušťování polévek a omáček
V jakémkoliv receptu můžete nahradit jáhlovou moukou až 25 % běžné mouky.
Jáhlovou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá zrna loupaného prosa setého |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1493 kJ / 357 kcal |
| Tuky | 3,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 69 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
|---|---|
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |















