Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Banánová mouka 5 kg

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží7
Banánová mouka 5 kgSkladem 7 ks1 332 Kč/ ks
Banánová mouka 5 kg
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z PLODŮ BANÁNOVNÍKU
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pouze pro tepelné zpracování. Všestranná mouka vhodná:
- pro sladké i slané pečení
- na zahušťování, příprava kaší
- na obalování masa a ryb
Banánová mouka má neutrální chuť. Můžete jí použít až 30 % z celkového množství mouky v receptu.
Banánovou mouku je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mleté sušené loupané plody banánovníku |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1490 kJ / 353 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 78,4 g |
| z toho cukry | 5,4 g |
| Vláknina | 9,4 g |
| Bílkoviny | 3,97 g |
| Sůl | 0,038 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu a chladu. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |




















