Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Mouka z hnědé rýže 250 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží3
Mouka z hnědé rýže 250 gSkladem 7 ks45 Kč/ ks
Mouka z hnědé rýže 250 g
MLÝNSKÝ VÝROBEK Z HNĚDÉ RÝŽE
TIPY K POUŽITÍ:
Mouka je vhodná pouze pro tepelné zpracování. Všestranná mouka vhodná:
- pro slané i sladké pečení
- pro přípravu placek, knedlíků, noků
- na zahušťování
- na obalování masa, ryb i zeleniny
Mouka z hnědé rýže má neutrální chuť. Můžete jí použít až 25 % z celkového množství mouky v receptu.
Mouku z hnědé rýže je možné použít v kombinaci s bezlepkovou směsí na chléb a tmavé pečivo BREADS & BAGUETTES, nebo s bezlepkovou směsí na bílé kynuté pečivo DONUTS & CROISSANTS, či s bezlepkovou samokypřící směsí na křehká těsta BISCUITS & COOKIES, nebo s bezlepkovou směsí na třené a lité moučníky BAKE A CAKE, anebo s bezlepkovou směsí na těstoviny, vařené a smažené pokrmy a odpalované těsto PASTA & GNOCCHI.
| Složení | 100 % mletá zrna hnědé rýže |
|---|
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1515 kJ / 362 kcal |
| Tuky | 2,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Sacharidy | 77,8 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 7,3 g |
| Sůl | < 0,1 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |

















