Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vegajo

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
VegajoSkladem 8 ks55 Kč/ ks
Vegajo
SUŠENÁ ROSTLINNÁ NÁHRADA VAJEC
Že si vegan nemůže dát míchaná vajíčka? Tak to už neplatí! Vegajo je určené nejen veganům, ale také alergikům. S jeho pomocí můžete péct buchty, koláče, dorty i slané pečivo.
Vegajo je 100% rostlinné. Navíc neobsahuje lepek, soju, kukuřici. Je založeno na cizrně a lnu.
NÁVOD K POUŽITÍ
Smíchejte 10 g směsi (1 zarovnaná polévková lžíce) a 2 lžíce vody a nechte 5 minut odstát. Nahradí 1 vejce velikosti M. Je-li v receptu vejce velikosti L, použijte 15 g směsi (1 vrchovatá polévková lžíce) a 3 lžíce vody.
| Složení | cizrnová mouka, lněná mouka, slunečnicový lecitin (emulgátor), kypřicí směs (bramborový škrob, kypřicí látky: vinany draselné, hydrogenuhličitan sodný) |
|---|---|
| Bez | lepku, mléka, vajec, sóji, lupiny, deproteinovaného pšeničného škrobu (Též bez kukuřice, přidaného cukru, barviv a aromat.) |
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1651 kJ / 391 kcal |
| Tuky | 9,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| z toho mononenasycené mastné kyseliny | 2,1 g |
| z toho polynenasycené mastné kyseliny | 5,9 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 2,3 g |
| Bílkoviny | 23 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Skladování a původ |
|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
|---|
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |







