Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Delikátní hořká čokoláda mouse Noir 70% 100g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Delikátní hořká čokoláda mouse Noir 70% 100gSkladem 12 ks155 Kč/ ks
Delikátní hořká čokoláda mouse Noir 70% 100g
Víceprocentní Švýcarská hořká čokoláda se šlehanou pěknou z hořké čokolády
Popis
opřejte si intenzivní zážitek s Camille Bloch Mousse Noir 100g, exkluzivní švýcarskou hořkou čokoládou. Tato tabulka spojuje jemnou, bohatou hořkou čokoládu s luxusní, nadýchanou šlehanou náplní, která jí dodává neobyčejnou texturu. Každý kousek nabízí sofistikovanou rovnováhu mezi intenzivní chutí kakaa a lehkostí pěnové náplně. Ideální pro milovníky hořké čokolády, kteří hledají rafinovaný a nezapomenutelný zážitek.
Složení: kakaová hmota, cukr, rostlinné tuky (palmový, slunečnicový, kokosový, palmojádrového, bambucký), čokoláda v prášku (12%), sušené plnotučné mléko, lískové oříšky, rozpuštěné máslo (mléko), emulgátor: řepkový lecitin, čistý vanilkový extrakt.
Může obsahovat stopy mandlí a sóji.
Obsah kakaové sušiny v čokoláne min. 60%.
| Výživové údaje | na 100g |
|---|---|
| Energie: | 2462 kJ / 588 kcal |
| Tuky: | 38 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 21 g |
| Sacharidy: | 52 g |
| z toho cukry: | 42 g |
| Bílkoviny: | 6 g |
| Sůl: | 0,01 g |
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Rozměr výrobku: 7,8cm x 15,8cm x 1,6cm
Výrobce: CHOCOLATS CAMILLE BLOCH SA Grand-Rue 21, CH-2608 Courtelary, Švýcarsko








