Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Bezlepkové bramborové knedlíky RAZ DVA 300 g

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Bezlepkové bramborové knedlíky RAZ DVA 300 gSkladem 9 ks64 Kč/ ks
Bezlepkové bramborové knedlíky RAZ DVA 300 g
SYPKÁ SMĚS NA PŘÍPRAVU BRAMBOROVÉHO TĚSTA – BEZ LEPKU
Brambory jsou odjakživa významným pilířem české kuchyně. A je to pochopitelné – jsou chutné, výživné, syté a cenově dostupné. Dávno přitom neplatí, že jsou jídlem jen pro chudé. Sofistikované pokrmy z brambor se dnes podávají i ve vybraných restauracích. Důmyslné české hospodyňky se nespokojily jen s bramborem vařeným, šťouchaným či pečeným, ale záhy začaly hledat uplatnění pro oblíbenou surovinu i ve složitějších receptech. Postupně tak vznikaly recepty nejrůznějších pokrmů z bramborového těsta. Jejich nevýhodou však byla pracná příprava - brambory bylo potřeba omýt, oloupat, uvařit, rozšťouchat… To s touto směsí zcela odpadá!
RAZ DVA z ní připravíte pokrmy vařené, smažené i pečené:
- ovocné bramborové knedlíky
- ovocné tvarohovobramborové knedlíky
- bramborové knedlíky se slanou náplní
- bramborové knedlíky přílohové
- bramborové taštičky
- šulánky
- halušky a strapačky
- noky
- lokše
- krokety
- kapsičky
- placky
- pusinky
Podívejte se, co vše můžete připravit ze směsi Bezlepkové knedlíky raz dva.
| Složení | rýžová mouka, sušené brambory 33 %, kukuřičná mouka, kukuřičný škrob, jedlá sůl, zahušťovadlo: xanthan. |
|---|---|
| Bez | lepku, sóji, lupiny, deproteinovaného pšeničného škrobu. |
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1464 kJ / 345 kcal |
| Tuky | 1,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 77 g |
| z toho cukry | 1,2 g |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sůl | 1,8 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | SKLADUJTE v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
| IČ | 28358996 |







