Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Bezlepková samokypřící směs pro přípravu sušenek, perníku, křehkého těsta a lineckého těsta BISCUITS & COOKIES 5 kg

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Bezlepková samokypřící směs pro přípravu sušenek, perníku, křehkého těsta a lineckého těsta BISCUITS & COOKIES 5 kgSkladem 20 ks588 Kč/ ks
Bezlepková samokypřící směs pro přípravu sušenek, perníku, křehkého těsta a lineckého těsta BISCUITS & COOKIES 5 kg
Popis
SYPKÁ SAMOKYPŘÍCÍ SMĚS PRO PŘÍPRAVU SUŠENEK, PERNÍKU, KŘEHKÉHO TĚSTA A LINECKÉHO TĚSTA NA SLADKÉ PEČIVO – BEZ LEPKU
„ŽLUTÁ“ bezlepková samokypřící směs BISCUITS & COOKIES se báječně hodí pro přípravu jemného (čajového) pečiva jako jsou máslové sušenky a cookies. Je naprosto nepostradatelná při pečení vánočního cukroví typu vanilkové rohlíčky, linecká kolečka a perníčky. Připravíte s ní i výborné křehké sladké koláče i slané quiche.
Podívejte se, jaké druhy vánočního cukroví připravíte se ŽLUTÉ Adveni.
Recepty na cukroví a mnohé další najdete ve Žluté kuchařce.
yto recepty a mnohé další najdete také na našem webu s recepty, kam Vás dovede níže uvedený odkaz (pod videem na konci této stránky).
Směs BISCUITS&COOKIES získala 1. místo v soutěži o inovativní výrobek roku 2019, kterou vyhlašuje Potravinářská komora České republiky, a v jejíž porotě zasedají odborníci z vysokoškolských škol, výzkumných ústavů, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a z Potravinářské komory ČR.

ŽLUTOU směs důkladně prověřil také Státní zdravotní ústav a vystavil jí zdravotní certifikát. Směs tak může směle do světa!
Pro přípravu těsta na chléb a tmavé pečivo sáhněte po naší MODRÉ směsi BREADS & BAGUETTES. Upekli byste raději bábovku, litý perník či bublaninu? Podívejte se na naši FIALOVOU směs BAKE-A-CAKE. Na tzv. bílé kynuté, tj. např. rohlíky, veku, toastový i bílý chléb, pizzu, vánočku, koblihy, knedlíky, je ideální naše ZELENÁ směs DONUTS & CROISSANTS. Pro přípravu těstovin, vařených a smažených pokrmů, odpalovaného těsta a na zahuštění polévek a omáček je ideální ČERVENÁ směs PASTA & GNOCCHI. HNĚDÁ bezlepková směs KREMROLE & BAKLAVA je ideální pro přípravu listového těsta klasickým způsobem i zjednoduše a pro přípravu filo těsta.
Balení obsahuje
5 kg sypké směsi pro přípravu těsta.
| Složení | mouka z bílé rýže, mouka z hnědé rýže, kukuřičný škrob, mleté OVESNÉ VLOČKY bez lepku, tapiokový modifikovaný škrob, zahušťovadlo: guma guar; kypřicí prášek (bramborový škrob, kypřicí látky: vinany draselné, uhličitany sodné). |
|---|---|
| Může obsahovat | stopy sezamu. |
| Bez | lepku, sóji, lupiny, deproteinovaneho pšeničného škrobu a přidaného cukru. (Bez mléka, vajec, barviv a aromat.) |
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1490 kJ / 356 kcal |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 80 g |
| z toho cukry | 0,6 g |
| Bílkoviny | 5,4 g |
| Sůl | 0,7 g |
| Skladování a původ | |
|---|---|
| Skladování | Skladujte v suchu, chraňte před teplem. |
| Výrobce | |
|---|---|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. | |
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |









