- Úvod
- Potraviny
-
Adveni kaše s kaštanem a vanilkou bez přidaného cukru
Adveni kaše s kaštanem a vanilkou bez přidaného cukru
Kompletní specifikace
Adveni kaše s kaštanem a vanilkou bez přidaného cukru
nstantní směs pro přípravu kaše s kaštanem a vanilkou – bez lepku
Jedinečné vlastnosti kaštanovníku setého v kombinaci s hřejivou a uklidňující chutí a vůní vanilky. Tato instantní bezlepková kaše Vás pohladí po duši a nastartuje do nového dne. Kaštanovník setý se pěstuje jižně od Alp, zejména v Itálii, Francii a Maďarsku, kde je velmi ceněn v gastronomii pro svou lahodnou nasládlou chuť a výrazné aroma. ADVENI kaše s KAŠTANEM a VANILKOU představuje snídani připravenou v okamžiku, která pohladí po duši.
Návod k přípravě 1 porce
Do misky vlijte cca 200 ml teplého (cca 60 °C) mléka nebo vody a za stálého míchání postupně přidejte cca 5 polévkových lžic směsi (hustotu kaše můžete dle potřeby upravit). Důkladně promíchejte a chcete-li, kaši dle Vašich zvyklostí dochuťte (např. máslem, javorovým sirupem, ovocem, ořechy, apod.). Poté nechte cca 2 minuty ustát.
| Složení | kukuřičná krupice, kaštanová mouka 20 %, mleté lusky vanilky 0,4 % |
|---|
| Bez | lepku, mléka, vajec, barviv, aromat a konzervačních látek. Na Vaše přání: Varianta bez přidaného cukru. |
|---|
|
| Energetická hodnota | 1434 kJ / 338 kcal |
|---|
| Tuky | 2,5 g |
|---|
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
|---|
| Sacharidy | 71 g |
|---|
| z toho cukry | 5,8 g |
|---|
| Bílkoviny | 7,9 g |
|---|
| Sůl | 0,02 g |
|---|
|
| Skladování | SKLADUJTE v suchu, chraňte před teplem. |
|---|
|
| ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. |
|---|
| Sídlo | Mělčany 64 666 64 Mělčany Česká republika |
|---|
| IČ | 28358996 |
|---|
Zboží zařazeno v kategoriích