Menu:

Zubní ordinace Prague Dental Clinic

Trápí Vás zdravotní potíže se zuby, avšak obáváte se jít k zubaři? Prague Dental Clinic je zubní klinikou, která poskytuje každému pacientovi individuálně. Lidé, kteří dříve měli obavy před zubaři stejně jako Vy, se dnes rádi vrací na pravidelné prohlídky. Prague Dental Clinic sídlí v centru staré Prahy na Železné ulici. Od Staroměstského náměstí je tato zubní klinika vzdálena pouze několik metrů.

Zubní ordinaci Praha můžete navštívit jakýkoliv pracovní den od sedmi hodin ráno do devíti hodin večer. Na základě osobní domluvy se můžete domluvit také na jiné době. Na tuto zubní kliniku se přitom můžete obrátit s jakýmkoliv zdravotním problémem, týkající se Vašich zubů. Estetická stomatologie je přední oblastí, na kterou se tato klinika zaměřuje.

Anestezie, parodontologie i stomatochirurgie jsou další oblasti, na které se Prague Dental Clinic zaměřuje. Vynikajících lékařských výsledků Prague Dental Clinic dosahuje především díky tomu, že používá neustále nové technologie, materiály a postupy.

Samotnou léčbu předchází vstupní vyšetření, které zjistí, jak je potřeba při léčbě postupovat. Při vstupním vyšetření budou vyšetřeny tvrdé zubní tkáně, závěsný aparát zubu i sliznice. Dentisté zhodnotí také úroveň Vaší dentální hygieny a provedou Vám rentgenové snímky. Více informací o Prague Dental Clinic naleznete na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz. Pacientům, kteří nepochází z Prahy a potřebují se při návštěvě Prague Detal Clinic ubytovat, nabízí tato zubní klinika možnost ubytování v těsné blízkosti kliniky v hotelu Barcelo. 

27. 11. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek