Menu:

Zubní klinika Praha

Trápí Vás bolesti zubů, nebo se Vám Váš zubní lékař z jiných důvodů doporučil návštěvu odborného dentisty? Tu nejlepší stomatologickou péči můžete dostat od Prague Dental Clinic. Tato zubní klinika se nachází v samém centru hlavního města České republiky a poskytuje svým pacientu tu nejprvotřídnější péči. Navštívit ji můžete každý den v ordinačních hodinách od sedmi hodin ráno do devíti hodin odpoledne. Na základě domluvy jsou možná vyšetření a konzultace také o víkendech. 

Obrátit se na zubní kliniku Praha můžete v jakémkoliv případě se zubními potížemi, protože se specializuje na komplexní stomatologickou péči. Její stěžejní oblastí je estetická stomatologie. Kromě této oblasti poskytuje také cenou pomoc a rady v oblasti protetiky, stomatochirurgie, implantologie, ortodoncie i záchovné a estetické stomatologie. S dentální hygienou Praha můžete docílit té nejlepší péče, které můžete Vašim zubům darovat. V rámci dentální hygieny Praha si můžete nechat provést bělení zubů, které se v poslední době stává čím dál tím oblíbenější službou.

Dříve než si necháte udělat bělení zubů Praha, měli byste navštívit zubního lékaře, který Vám provede vyšetření. Vyšetření lze totiž provést pouze v případě, že nemáte kazy nebo netrpíte na zánět dásní. Bělení zubů lze pomyslně rozdělit na ordinační bělení, kdy se zuby vybělí jednorázově pomocí akcelerační lampy. Druhým typem je domácí bělení, kdy dochází k aplikaci bělícího gelu do individuálně zhotovených nosičů, které si pacient nasazuje dvakrát denně po dobu dvou týdnů. Třetím typem je vnitřní bělení, které se doporučuje provést u šedavě zbarvených zubů po úraze. Vhodné je také pro pacienty, u nichž je nevyhovující ošetření kořenových kanálků. Více informací nejen o bělení zubů naleznete na této webové adrese: www.praguedentalclinic.cz.

28. 03. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek