Menu:

Znovunabytí nové energie během thajské masáže

Cítíte se poslední dobou unavená a bez energie? Udělejte si čas sama na sebe a dopřejte si thajskou masáž. Sebou můžete vzít také Vaši dobrou kamarádku nebo partnera. Z masáže se tak můžete stát příjemná chvíle nejen na relaxaci ale také popovídání.

Regenerace během thajské masáže

Dnešní thajské masáže vychází z pověstného umění, které bylo dříve provozováno výhradně thajskými mistry v tamějších chrámech. Toto thajské umění je založeno na dlouholetých zkušenostech thajských masérek. Ty také velmi dobře znají energetické dráhy v těle. Právě ty se mohou vliv nesprávné životosprávy či nejrůznějších stresových situací zablokovat a následně způsobit zdravotní komplikace. Thajská masáž působí silou na tlakové body, svaly i šlachy. Specializuje se rovněž na ohýbání a natahování páteře. Pomáhá lidskou mysl i fyzickou schránku těla zbarvovat napětí. Tělo se po thajské masáži cítí uklidněno. Masáž trvá přibližně hodinu a je skutečnou očistou pro každého klienta. Thajskou masáž můžete darovat také jako svatební dárek Vašim přátelům nebo sourozencům. Více inspirace najdete zde www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/.

Relaxace v pivních lázních 
Velmi oblíbené jsou také pivní lázně. Tato procedura láká nejen milovníky tohoto zlatavého moku. Zároveň je populární, jak u mužů, tak u žen. Pivní lázně mají blahodárné účinky na lidský organismus. Prokazatelně zlepšují obranyschopnost lidského těla a přispívají také k regeneraci celého organismu. V litoměřických pivních lázních na Vás čeká čtyřiceti minutová koupel ve speciálním pivě, dvaceti minutová relaxace doprovázená hudbou a čtvrt hodinová masáž. Pobyt v pivních lázních můžete spojit také s procházkou po malebném severočeském městě Litoměřice. Nakonec si můžete dopřát ještě ochutnávku speciálních piv.

23. 02. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek