Menu:

Vše pro zdraví Vašeho dítěte

Přestěhovali jste se do Žďáru nad Sázavou a rádi byste Vašim dětem našli pečlivou dětskou lékařku? Přihlaste je k Mudr. Evě Wasserbauerové. Pediatr Žďár nad Sázavouse věnuje léčení dětem od jejich narození po devatenáctý rok jejich života. Při své práci paní doktorka postupuje podle nejnovějších vědeckých poznatků, provádí rovněž aplikaci nadstandardních očkovacích látek i vyšetření pomocí CRP.

Česká republika svým přístupem k očkování patří k nejvyspělejším zemím světa. Lékaři v České republice se snaží očkovat dle doporučení Světové zdravotní organizace. V rámci pravidelného očkování se v České republice očkuje proti infekčním chorobám, jako je záškrt, tetanus, dávivý kašel, žloutenka typu B, haemaphilus influenzae typu B, dětská obrna, spalničky, příušnice a zarděnky.

Všechny potřebné informace k očkování dětí naleznete na webových stránkách paní doktorky Wasserbauerové. Prohlédnout si zde www.detskylekar-wasserbauerova.czmůžete rovněž příbalové letáky k očkovacím látkám. Najdete zde také formuláře ke stažení. S jakýmikoliv dotazy ohledně očkování se neostýchejte obrátit na paní doktorku. Nadstandardní očkování se doporučují aplikovat přibližně od dvou a půl let dítěte.

K nadstandardním očkováním Žďár nad Sázavou patří žloutenka typu A, B, meningokok infekce, klíšťový zánět mozku a chřipka. Dříve než se rozhodnete pro nadstandardní očkování, je dobré požádat lékaře o konzultaci. Pediatr totiž dítě dobře zná. Díky tomu může s ohledem na zdravotní stav dítěte a aktuální průběh zákonem stanového očkování rozhodnout, kdy a co je vhodné začít očkovat.

20. 03. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek