Menu:

Štastná díky cvičení podle Mojžíšové

Nedaří se Vám otěhotnět a ráda byste vyzkoušela cvičení podle Mojžíšové? Jde o fyzioterapeutickou metodu pro diagnostiku a léčbu pohybových obtíží. Původně byla tato metoda vypracována pro rehabilitaci pacientů s bolestmi zad. Je založena na odstranění svalového napětí a vyrovnání svalové nerovnováhy. Neoddělitelnou součástí jsou také techniky mobilizace žeber, páteře a kostrče.

Cvičení podle Ludmily Mojžíšové přináší výhody nejen ženám toužícím po otěhotnění

Cvičení podle Mojžíšové představuje cvičení, které si klade za cíl pomoci ženám s otěhotněním. Cvičení se skládá z dvaceti dvou cviků, které nejsou nikterak fyzicky náročné. Dokonce je můžete cvičit sama doma. Pokud však chcete mít jistotu, že je cvičíte správně, přijďte do Centra trvalého zdraví a zacvičte si s profesionálními lektorkami. Právě ony Vás mohou provést cvičením Ludmily Mojžíšové tak zvaně od A do Z. Obrovskou výhodou cvičení podle dohledem zkušené lektorky je možnost individuálního přístupu. Důležitou roli přitom hraje také Váš aktuální zdravotní stav. Na základě Vašich fyzických schopností lze klást důraz na některé konkrétní cviky. Aby bylo cvičení účinné, je potřeba pravidelně a poctivě cvičit dvakrát denně po dobu alespoň půl roku.

Přihlaste se do kurzu plavání kojenců

Centrum trvalého zdraví nenabízí pouze cvičení podle Ludmily Mojžíšové, ale také například čím dál tím více oblíbené plavání kojenců Praha. Děti se přirozenou cestou naučí základní plavecké dovednosti a získají radost z pohybu ve vodě. Naučí se splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat a s úsměvem se potápět a orientovat pod vodou.

27. 06. 2019

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek