Menu:

Rázová vlna Praha jako cesta ke znovunabytí zdraví

Doporučil Vám lékař podstoupit rázovou vlnu a Vy nyní hledáte informace o této léčebné metodě? Rehabilitační centrum Rehazone Vám poskytne veškeré potřebné informace. Před podstoupením rázové vlny si můžete zjistit informace zde www.rehazone.cz.

Rázová vlna a její přednosti

Rázová vlna Praha se používá pro urychlení hojení poškozené tkáně. Nejčastěji se aplikuje na léčení úponových bolestí šlach a svalů. Pod rázovou vlnou si lze představit vysokoenergetickou zvukovou vlnu, která se objevuje v atmosféře během světelných výbojů při bouřkách. Rázová vlna je známý pojem také v letectví, kde vzniká v okamžiku, kdy letadlo prorazí zvukovou bariéru. V lékařství se začala rázová vlna používat v roce 1980 k rozvíjení žlučníkových a ledvinových kamenů. Postupem času se použití léčebné metody rázové vlny rozšířilo na širokou škálu bolestivých onemocnění pohybového aparátu. Své uplatnění nachází také v ortopedii, revmatologii, neurologii a rehabilitaci. Nejčastěji se aplikuje při léčbě syndromu patní ostruhy, tendinitidy ramenního kloubu či poranění tenisového nebo golfového lokte.

Zdravotní masáže Praha 4 jsou cestou ke zbavení zdravotních potíží pohybového aparátu

Rehabilitační centrum Rehazone je klienty hojně navštěvováno také kvůli kvalitním fyzioterapeutickým službám. K velmi často vyhledávaným službám Rehazone náleží i zdravotní masáže Praha 4. Fyzioterapeut zpravidla masíruje partie, které je potřeba uvolnit. To je hlavní rozdíl mezi zdravotní masáží a tradiční rehabilitací. Propojuje přitom prvky regeneračním masáže i aromaterapie s prvky nápravy páteře. Zapojeny jsou přitom mobilizační prvky, měkké techniky i fyzioterapeutické techniky. Před aplikací zdravotní masáže má klient možnost konzultovat své problémy s odborníkem i podstoupit prohlídku celého těla, při níž se zjistí, jaký je postoj, postavení kloubů, páteře a stanoví se cviky potřebné ke zlepšení zdravotního stavu.

25. 04. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek