Menu:

Péče o pleť s Biodermou

Kvalitní pleťová a vlasová kosmetika společně s dostatkem spánku a spokojeným a klidným životem je zárukou zdravého vzhledu vaší pokožky obličeje, těla i vlasů. Mezi takovou kosmetiku patří i francouzská značka Bioderma. Její produkty jsou dermatologicky testovány a šetrně působí na pleť. Bioderma kosmetika má rozsáhlou řadu svých výrobků a dle citlivosti, vzhledu, projevům a reakcí pleti lze vybrat ty nejvhodnější přípravky pro každého.

Nejběžněji prodávanou řadou je Bioderma Hydrabio. Její produkty navrací pleti přirozenou rovnováhu a schopnost hydratace. Z čistící řady do této série patří pleťová odličovací voda, čistící hydratační pěna, peelingový krém na hloubkové čištění, hydratační tonikum a odličovací mléko. Na důkladně vyčištěnou pleť lze poté nanést krém pro normální a smíšenou nebo suchou až velmi suchou pokožku.

Dospívající mládež hojně nakupuje speciální řadu pro mastnou a problematickou pleť Bioderma Sébium. Odličovací roztoky, peelingy, gely, krémy na akné a různá séra dodávají pokožce matný vzhled, zbavují ji černých teček, vřídků a nadbytečné mastnoty a stahující póry. Všechny přípravky jsou vysoce účinné a jejich důkladnou aplikací dochází k ozdravení pokožky.

Řada ABCDerm je určena pro pokožku miminek. Byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology a pediatry, kteří primárně kladli důraz na šetrnost a maximální účinnost produktů. V této sérii naleznete zvlhčující mléka pro dětskou pokožku, krémy na suchou citlivou pokožku a opruzeniny, vlhčené čistící ubrousky a jemnou čistící pleťovou vodu.

Kosmetika Bioderma má příznivý účinek na všechny typy pokožky, obnovuje její buněčnou aktivitu, pomáhá jí získat její ztracený lesk a pružnost. Udržuje správnou rovnováhu pleti a je jedním z druhem produktů, do kterých se vyplatí investovat.

25. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Re: Bioderma: Souhlasím, Bioderma... 0 Magda 20. 12. 2012
Bioderma: Kosmetiku Bioderma... 2 Adina 17. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek