Menu:

Očista organismu na začátku jara

Zjistila jste při oblíkání své oblíbené sukně, která patří mezi Vaše nejoblíbenější jarní kousky oblečení, že se do ní vlezete jen tak tak? S detoxikací a očistou organismu v Centru trvalého zdraví Cordeus můžete dosáhnout svého cíle a obléknout si také oblečení, které jste nosila ještě před porodem.

Detoxikace lidského organismu jako cesta ke zbavení se nejrůznějších zdravotních i psychických problémů

Důležitou součástí správné životosprávy by měl být vyvážený jídelníček. Rozhodně byste neměla zapomenout zařadit pravidelný pohyb. Vyplatí se také nechat si poradit od odborníků. Těmi jsou bezpochyby nutriční poradci, které najdete v Centru trvalého zdraví Cordeus. Více si o tomto očisťujícím programu můžete přečíst zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/hydrocolon-terapie/. Detoxikace neboli očista organismuje vhodnou prevencí před nejrůznějšími civilizačními chorobami. Celá řada civilizačních faktorů, špatné složení stravy či nedostatek pohybu avšak i nadměrný stres mohou mít za následek chronické vyčerpání, zažívací problémy, přibírání na váze nebo třeba opakovaná nachlazení. Detoxikace lidského organismu si zakládá na osvědčených pročišťovacích postupech klasické i přírodní medicíny. Nutriční poradci Vás přivedou na cestu, díky níž budete schopni změny návyky v oblasti myšlení, chování i stravy. Pohyb pro Vás najednou začne být skvělou zábavou a díky tomu získáte také zcela nový nadhled na svět.

Ájurvédská masáž jako vhodný doplněk k detoxikaci

Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje spojit očistu organismu také s ájurvédskou masáží či hydrocolon terapií. Během ajurvédské masáže je tělo masírováno tak, aby z něj byly odstraněny toxiny. Cílem je rovněž uvolnit bloky v celém systému. Ajurvédská masáž je vhodná především pro osoby, které se potýkají s psychosomatickými problémy, depresem, syndromem vyhoření či třeba revmatickými problémy.

26. 04. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek