Menu:

Očista organismu - cesta ke zhubnutí i duševní pohodě

Nedaří se Vám dosáhnout vysněných váhových měr a centimetrů v pase a ráda byste s tím konečně něco udělala? Kromě pravidelného cvičení můžete vyzkoušet rovněž deseti denní detoxikační kůru, která představuje rychlý a efektivní způsob, jak si vyčistit organismus od všech škodlivých látek. Navíc Vám tato očisťa organismu pomůže zhubnout. Po absolvování detoxikační kůry naleznete ve svém nitru duševní klid a ujištění, že vše jde správným směrem.

Detoxikační kůra je vhodná také pro osoby, které jsou pracovně velmi vytížené a musí zůstat v zaměstnání každý den do pozdních odpoledních hodin. Tato dieta může pomoci také lidem, kteří nemají prostor připravovat si doma na druhý den dietní jídla, a proto vyhledávají stravování v restauracích a nejrůznějších bistrech. S očistou organismu můžete začít v pátek večer, pokračovat přes víkend a vést ji až do konce následujícího týdne. Odborníci doporučují absolvovat podobnou detoxikační kůru alespoň jednou za čtvrtroku až šest měsíců. Podrobné informace o detoxikační kůře najdete na webových stránkách Centra trvalého zdraví Cordeus.

Ke zhubnutí a duševní pohodě můžete přijít také prostřednictvím hydrocolon terapie. Očista tlustého střeva výplachem je velmi stará metoda, která pomáhá překonat důsledky nevhodného životního stylu i nesprávné životosprávy. Při hydrocolon terapii dochází k opakovanému vodnímu výplachu tlustého střeva, prostřednictvím kterého jsou vytvořeny podmínky pro obnovu normální funkce tohoto orgánu. Součástí je také masáž břicha, která vede k odstranění kalových nánosů ze střeva i k maximálnímu možnému návratu střeva. Tato terapie je vhodná jako prevence rakoviny tlustého střeva.

30. 01. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek