Menu:

Nebojte se operace očí!

Naše oči jsou složitý mechanismus, který nám umožňuje jednu z nejúžasnějších věcí vůbec – moci se dívat na svět kolem sebe a kochat se jeho krásami. Mnoho z nás však pociťuje citelné zhoršení svého zraku, ať už při vědění do blízky nebo do dálky. Pocit neostrého vidění je nepříjemný a vede nás k nutnosti nošení dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček. Navštivte oční kliniku Praha, kde vám poradí další možnosti řešení vašich problémů se zrakem. Využijte při léčbě nejmodernějších léčebných postupů, které mají vysokou úspěšnost. Zapomeňte na nošení nepohodlných brýlí či kontaktních čoček. Máme pro vás mnohem lepší řešení, ze kterého budete nadšení.

Řešením je moderní operace očí. Obavy z tohoto zákroku můžete hodit za hlavu. Jedná se o rychlý zákrok, při kterém jsou odstraněny všechny vaše dioptrie, a vy budete opět vidět skvěle. Laserová operace očí je bezpečná a přesná. Malé riziko zde samozřejmě existuje jako u každé operace, ale na kvalitní oční klinice se nemusíte ničeho obávat. Doba rekonvalescence po operaci je minimální. Do normálního života se můžete zapojit prakticky hned po operaci očí. Zahoďte brýle i kontaktní čočky a pozorujte svět kolem sebe opět bez korekčních pomůcek. Operace očí rozhodně nebudete litovat. Laserovou operaci očí je možná u osob starších osmnácti let.

Nevíte, na kterou oční kliniku se obrátit? Všechny důležité informace vám poskytnou na soukromé oční klinice Dr Rau, kterou najdete v Praze. Operativně zde léčí nejen dalekozrakost a krátkozrakost, ale také například šedý zákal. Při operacích očí jsou používány nejmodernější lasery té nejvyšší kvality. Chtějte pro sebe jen to nejlepší. Na svém zdraví byste rozhodně neměli šetřit. Podrobnější informace o jednotlivých typech laserů a službách, která oční klinika Dr Rau nabízí, naleznete na internetové adrese www.dr-rau.cz

29. 07. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek