Menu:

Láska a pozitivní vztah na zdraví člověka

Partnerství a harmonické vztahy mají značný vliv na duševní zdraví člověka. Člověk je tvor společenský, proto by neměl zůstávat sám. Vhodný životní partner a společný život s ním má pozitivní vztah na celkové duševní i tělesné zdraví člověka, aniž bychom si to mnohokrát uvědomovali. Společně strávené chvíle plné pocitu štěstí, radosti a legrace pozitivně ovlivňují náš psychický stav, jehož odrazem je i stav tělesný. Proto nezůstávejte sami a hledejte svého životního partnera. Pomocníkem vám může být některá internetová seznamka, pomocí které bude vaše hledání snadnější, rychlejší a efektivnější.

Seznámení přes internet je v dnešní moderní uspěchané době poměrně oblíbenou činností. Lidé z pohodlí svého domova procházejí katalogy mužů a žen, probírají se detaily o jejich osobě, a to především vzhledu, vzdělání, profesi a zálibách. A jakmile narazí na potenciálního partnera, který splňuje jeho představy, je třeba ho oslovit ideálně přes email.

Kromě zprostředkovávání seznámení osob ze stejné země existují i seznamky, které se specializují na online seznámení mužů i žen ze zahraničí. Evropská seznamka například zprostředkovává seznámení českých a slovenských žen s muži z celého světa. Nejčastěji jsou zastoupeni gentlemani z Velké Británie, USA, Německa, Rakouska, Francie, Švýcarska či Itálie. Veškeré seznamování je anonymní a služby online seznamky jsou bez poplatků. Jediné, co uchazeči musí udělat, je založit si svůj osobní profil, do kterého vloží aktuální fotografii jejich osoby. Poté je možné kontaktovat osoby z katalogu a hledat vhodného partnera na celý život. Pokud byste rádi služby seznamky vyzkoušeli, prohlédněte si web stránky http://www.evropska-seznamka.cz/ a vytvořte si svůj profil již dnes.

20. 12. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Seznamka: Myslíte, že je... 2 Lucie 10. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek