Menu:

Kvalitní stomatolog se vám vyplatí

Jste náchylní k zubním kazům a dalším problémům se zuby? A považujete svého stomatologa za opravdového odborníka? Kvalitní stomatolog, který vám vysvětlí všechny aspekty léčby, doporučí péči o dutinu ústní a používá moderní léčebné metody, dokáže ovlivnit výsledek léčby. Jestliže váš současný stomatolog přistupuje k vaší léčbě spíše laxně, měli byste přemýšlet o tom, že si najdete zubaře nového. Kvalitní stomatolog se vám rozhodně vyplatí. V případě, že jste již o některé částí svého chrupu přišli, můžete si je nechat nahradit zubními implantáty Praha, které jsou k nerozeznání od ostatních zubů. Zubní implantáty jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů (zejména titanu), což zaručuje jejich dlouhou životnost. Zubní implantáty jsou pevně ukotveny v čelisti. Nahradit si můžete nechat jeden zub, stejně jako všechny zuby.
Trápí vás jiné problémy? Například špatné postavení vašich zubů? Tento problém dokáže účinně řešit ortodoncie Praha, kde se léčí jak děti, tak dospělí. Kvalitní odborník na ortodoncii si dokáže poradit s menšími i většími vadami v postavení zubů. Postavení zubů se napravuje pomocí pomůcek – rovnátek. Rovnátka mohou být buď fixní, anebo snímací. Ke korekci rozsáhlejších vad jsou výrazně doporučována fixní rovnátka, neboť výrazně zkracují dobu léčby. Celková doba léčby je velice individuální a předběžnou dobu stanoví lékař po vstupní konzultaci. Jakákoli péče o zuby vyžaduje profesionalitu a kvalitu. Nenechte se odbývat nekvalitním stomatologem.
Velmi kvalitní péči vám poskytnou stomatologové v Prague Dental Clinic. Prague Dental Clinic je soukromé stomatologické pracoviště, které se vyznačuje zejména kvalitou a profesionalitou. Správný přístup k pacientům a jejich léčbě je zde kladen na první místo. Přesvědčte se o těchto zásadách sami a objednejte se na vstupní vyšetření. Ordinační hodiny jsou po celý týden od rána (7 hodin) do večera (21 hodin). Svým pacientům se tedy snaží vyjít vstříc po všech stránkách. Více informací naleznete na webové adrese www.praguedentalclinic.cz.

29. 06. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Martin M.: Máte někdo... 2 Délka hojení implantátů 08. 08. 2013
číst vše Nový příspěvek