Menu:

Klasické a thajské masáže

Relaxační a thajské masáže jsou velice důležité pro tělo člověka, neboť pomáhají zmírnit nebo odstranit bolest, uvolňují napětí v těle, podporují krevní oběh a lymfatický systém a vylučují toxiny z těla. Masáže dále uvolňují naši mysl a přispívají k celkovému zlepšení psychického stavu člověka.

Masáže jsou rozšířené po celé republice a jsou poskytovány jednotlivci nebo speciálními masážními studii. Největší nabídku masáží naleznete v Praze a pokud za nimi nechcete dojíždět příliš daleko, vyplatí se najít si centrum poblíž vašeho domova. Na internetu stačí zadat například masáže Praha 2 a vybrat si studio, které se vám líbí nejvíce.

Z tradičních masáží jsou nejoblíbenější relaxační a sportovní masáže. Následují masáže horkými lávovými kameny, čokoládové a medové masáže nebo masáže lymfatické podporující proudění lymfy v těle. Stále oblíbenější jsou také thajské masáže, které se vyskytují především ve velkých městech. Thajské masáže Praha nabízí hned několik studií. Na důvěryhodnosti většinou přidává fakt, že masáže jsou prováděny kvalifikovanými Thajkami, které pomocí speciálních cviků obnovují tok energie a zlepšují ohebnost celého těla.

Thajská masáž Praha se dá dle použité techniky rozdělit na více druhů. Klasická thajská masáž je zaměřena na protažení a uvolnění blokací těla a skládá se ze série speciálních cviků. Olejová masáž je více relaxační a tělo je masírováno pomocí teplého aromatického oleje. Principem horké bylinné masáže je přikládání bylinných měšců na napjatá a bolestivá místa na těle s cílem odstranit bolesti.

Jak klasické, tak thajské masáže jsou velice příjemné a prospěšné pro duši a fyzické zdraví člověka a navozují pozitivní pocit po celém těle. Jsou vřele doporučovány odborníky a každý člověk by si je měl několikrát do roka dopřát.

13. 10. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Masáže: Masáže jsou... 0 Dana 18. 12. 2012
Masáže: Já jsem na... 3 Jolana K. 11. 12. 2012
Masáže: Já jsem byla... 2 Jitka 11. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek