Menu:

Jóga je stále in

Bolí vás záda? Máte sedavé zaměstnání, nebo prostě jen hledáte aktivní činnost, která by vás bavila? Zkuste najít lekce cvičení, ve vašem městě jich je jistě mnoho! A pokud jste ve fázi, kdy jste se rozhodli změnit váš životní styl k lepšímu a hledáte vhodné cvičení, které by vám pomohlo k celkovému zdraví, mohla by vám pomoci jóga Nové Město na Moravě. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že je tento typ cvičení příliš statický a strnulý, opak může být pravdou. Díky józe totiž můžete protáhnout a posílit v podstatě každý milimetr na vašem těle. Pokud nevěříte, navštivte studio Lenky Šponarové, která jako lektorka jógy a také jako fyzioterapeutka působí nejen v Novém Městě na Moravě, ale také v Brně. Díky mnoha kladným referencím si můžete být jisti, že své tělo svěříte do péče zkušené a kvalifikované lektorky.

Veškeré potřebné informace o lektorce i o jejím působení můžete najít mimo jiné také na webových stránkách www.bodystream.cz. Tam kromě typů cvičení, které lektorka nabízí, můžete najít také informace o poměrně moderním a mladém kinesiotapingu, tedy o terapeutické metodě využívající speciální elastickou pásku, která ovlivňuje svaly, vazy, šlachy, ale i klouby a oběhový a lymfatický systém.

Jakožto fyzioterapeut Nové Město na Moravě využívá Lenka Šponarová kromě klasických cvičebních pomůcek a výše uvedeného kinesiotapingu také pomůcky balanční. Známý gymball doplňuje také o úseč, čočku nebo třeba o velmi oblíbené bosu, na kterém lze cvičit nejen jógu, ale také například pilates. Možná se ptáte, proč jsou balanční pomůcky ke cvičení tolik důležité. Je to kvůli zapojení svalů, jež jsou vůlí jen velmi obtížně ovlivnitelné, ale které přeci jen potřebujeme zpevnit, aby naše tělo fungovalo tak jak má. Jste-li z Nového na Moravě, popřípadě z Brna, neváhejte a přijděte svá těla protáhnout na moderně pojaté lekce jógy…  

 

 

23. 03. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek