Menu:

Oční klinika JL Praha

Trápí vás nošení brýlí nebo trpíte některou z nepříjemných a život komplikujících očních vad? Vyhledejte odborníky a poptejte se, zda vám zrak budou schopni zlepšit nebo zda bude v jejich silách vás popřípadě zbavit brýlí.

Vyhledávanou klinikou specializující se na operace očí je pražská oční klinika Jána Leštáka. Klinika poskytuje rozsáhlé a kvalitní služby v moderních prostorách v Nových Butovicích. Je špičkově vybavena nejmodernějšími přístroji a řadí se tak mezi přední oční pracoviště v ČR. Zkušený a odborný tým lékařů vám poskytne ty nejlepší služby a pomůže vám zbavit se vašich potíží.

Mezi nejčastější úkony kliniky patří laserové operace očí. Mezi ty se řadí léčba presbyobie, což je úprava rohovky pomocí laseru, která zaručí lepší vidění, je-li pacient shledán vhodným k výkonu. Druhým zákrokem je operace katarakty nebo-li šedého zákalu. Tyto operace probíhají zpravidla v ambulanci. Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.eyecentrum.cz/oftalmologie.html.

V roce 2009 bylo na klinice zprovozněno pracoviště magnetické rezonance. Toto oddělení slouží především pro odbornosti neurologie, ortopedie nebo onkologie. Magnetická rezonance se týká vyšetření tenkého střeva, mozku a krku, páteře, svalového aparátu, břišní a pánevní oblasti nebo diagnostiky chorob cév. Oční klinika Praha poskytuje kvalitní a rozsáhlé služby i v komplexní ambulantní péči v oblasti gynekologie a porodnictví a nachází se zde i kožní ambulance.

Pokud tedy přemýšlíte o laserové operaci očí nebo máte jakékoli jiné důvody vyhledat lékaře, objednejte se na oční kliniku JL a svěřte se do péče profesionálního týmu lékařů a přívětivého personálu.

24. 12. 2012

Diskuze k článku

Diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek.

Nový komentář