Menu:

Chraňte Vaše oči před modrým zářením

Trávíte každý den dlouhé hodiny u počítače a často Vás bolí oči, ačkoliv nosíte dioptrické brýle? Příčinou takového zdravotního stavu se velmi často stává modré záření, které může být velmi škodlivé. Modré světlo je samo o sobě přirozených přírodním jevem. Třebaže se odborníci shodují, že modré záření přispívá k tomu, abychom zůstali přes den vzhůru, může na lidské oči působit také negativně. Nadměrné množství modrého světla totiž podporuje pocit napětí v očích i jejich únavu.

V některých případech může nadbytek modrého světla vést také k nespavosti. S přípravkem BlueControl můžete úspěšně proti takovým pocitům úspěšně bojovat, neboť BlueControl úspěšně minimalizuje škodlivé množství modrého záření. Veškeré potřebné informace o tomto moderním produktu najdete na této webové adrese www.bluecontrol.eu/cs/home.

BlueControl tak úspěšně přispívá k omezení únavy očí i bolesti hlavy. Díky BlueControl můžete zapomenout na probdělé noci. BlueControl při pravidelném používání nechává oči v dobré kondici a umožňuje tak uživatelům dioptrickým brýlí vnímat zrakem lépe jejich okolí. Při práci s počítačem či sledování televize BlueControl umožňuje lepší kontrast obrazu a přirozenější vidění.

V neposlední řadě chrání BlueControl brýlové čočky před vodou, špínou, mastnotou i prachem. Díky BlueControl budou Vaše dioptrické brýle mnohem déle čistější než doposud. Lidé, kteří každý den dlouhé hodiny pracují na počítači a večer rádi po práci usednou k televizi, mohou trpět na vysychání očí. Výrobci BlueControl doporučují uživatelům brýlí, aby častěji mrkali a dělali si u práce pravidelné přestávky. Navštivte Vašeho očního optika a pořiďte si nové dioptrické brýle s BlueControl. 

28. 10. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek