Menu:

Bluecontrol

Trávíte ať už dobrovolně nebo z pracovních důvodů každý den spoustu času u počítače či televize? Ačkoliv v posledních letech počítač umožňuje snadnější komunikaci s přáteli a rodinnými příslušníky i pracovat z pohodlí domova, nepřináší nám však pouze výhody. LCD a LED obrazovky mohou také nepříjemně ovlivnit naše zdraví. Dnes jen málokdo si umí představit den bez chytrého telefonu.

Tyto moderní vymoženosti nám umožňují nejen spojit se s našimi nejbližšími a sdělit jim nutnou zprávu, ale také vyhledat si během krátké chvíle například autobusové spojené z jednoho bodu do druhého, nebo podívat se, jaké bude odpoledne počasí a podle toho se ráno obléci. Prostřednictvím chytrých mobilů si také krátíme dlouhé chvíle při cestování nebo čekání u lékaře. LCD a LED obrazovky, chytré telefony i GPS a tablety vyzařující modré světlo mohou přispět ke zhoršení se lidského zraku. Mohou také vyvolat únavu a nespavost. Společnost HOYA přichází s řešením, jak tyto nežádoucí příznaky zmírnit. Tímto řešením jsou brýlové čočky s BlueControl.

S produktem Hoya BlueControl je možná neutralizace modrého světla, které vyzařují výše zmíněná zařízení. Tento produkt umí udržet oči stále svěží a docílit tak pohodlnějšího vidění. Brýlové čočky s BlueControl zlepšují kontrast obrazu pro přirozenější vidění. Jsou také skvělou ochranou brýlových čoček před vodou, špínou, mastnotou a prachem. Pořiďte si tento jedinečný výrobek a užívejte si tak i na dále využívání služeb, které nabízí moderní technologie. Chraňte své oči díky společnosti HOYA.

25. 03. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek