Menu:

4D ultrazvuk Praha

Očekáváte narození miminka a už se nemůžete dočkat, až bude na světě? Na narození miminka si budete muset počkat do porodu, ale díky 4D ultrazvuku Praha budete moci spatřit poprvé tvář Vašeho doposud nenarozeného dítěte. 4D ultrazvuk budoucím maminkám umožní rovněž pozorovat pohyby a srdeční činnosti jejich budoucích miminek.

Budoucí matky si z vyšetření mohou odnést domů také několikaminutové 4D video. Absolvují-li tedy maminky průběžná gynekologická vyšetření samy, mohou se doma svým partnerům nebo budoucím prarodičům pochlubit s tímto videem. Navíc s postupem času budete moci Vašemu dítěti sama ukázat tuto nahrávku a ukázat mu, jak vypadalo, když jste jej nosila v bříšku.

Ze 3D ultrazvuku si sice budete moci odnést fotografii Vašeho nenarozeného potomka, avšak pohyby na ní neuvidíte, neboť obraz na fotografii zůstane statický. Ze 4D ultrazvuku si odnesete nezapomenutelný zážitek, na který budete vzpomínat ještě dlouho po těhotenství. Toto vyšetření pomáhá také gynekologům zachytit všechny nepříznivé jevy během těhotenství a také případně zavčas odhalit vrozené vady Vašeho miminka.

4D ultrazvuk je velmi osvědčeným gynekologickým vyšetřením, které nepodstupují pouze těhotné ženy v Praze, ale také na celém území České republiky. Vyšetření 4D ultrazvuk však není jediným vyšetřením, které tato klinika svým pacientům umožňuje. O dalších odděleních a službách klinika Jána Leštáka si můžete přečíst na této webové stránce: http://www.eyecentrum.cz/. Dopřejte si kvalitní lékařskou péči, která Vám zaručí bezstarostný a dlouhý život.

19. 08. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek